Aviatour Travel Warszawa

Masz pytania? Zadzwoń

Transport + 48 502 583 249

Aviatour Travel Warszawa

Punktualne przewozy pracownicze

bus do przewozów pracowniczychJedną z ważnych dziedzin naszej działalności są przewozy pracownicze. Ponieważ dysponujemy zróżnicowanym taborem, bez problemu dopasujemy środek lokomocji do potrzeb klienta. W zależności od ilości pracowników możemy zaproponować równie znakomicie wyposażony i bezpieczny autokar lub mikrobus i za każdym razem doświadczonego kierowcę. Nasze pojazdy dowiozą Państwa pracowników do określonego punktu docelowego według indywidualnie ustalonego rozkładu jazdy.

Rozumiemy, jak ważna jest dzisiaj solidna i efektywna praca, dlatego gwarantujemy rzetelność i punktualność, tak, aby pracownicy zawsze dotarli na miejsce na czas. Ponieważ zależy nam na zadowoleniu klienta, a jednocześnie dbamy o dobry wizerunek naszej firmy, zapewniamy z naszej strony dobrą organizację, solidność i punktualność oraz atrakcyjne ceny za usługę przewozową.

Nowoczesna flota transportowa, doświadczona i kompetentna kadra, wysoki standard, a jednocześnie taniość obsługi, to cechy charakterystyczne naszej oferty.

Bus 8 PAX
BUS 20 PAX
Autokar 54PAX
© 2015 Aviatour Travel Warszawa | Realizacja: INOV.PL